İnternette Tanıştım Kocası Yokken Siktim

Selam öncelikle sex hikaye okurları anlatmış oldugum hikaye tamamen gerçektir. Hiç bir hayal ürünü yoktur. Kısaca ben kendimi tanıtayım. 179 boylarında 75 kilo kahverengiz gözlü kısa saçlı 26 yaşında yakışıklı sayılan boluda yaşayan birisiyim.

Hemen sıkılmadan kısaca hikayeme geceyim. En iyisi bundan 6 ay kadar önce başlayan ve halihazırda ara ara devam eden ilişkimden başlıyayım. Msn`de bir profil hazırlamış, “adult” içerikli bayanların profillerine, msn`de tanışma tekliflerinde bulunuyordum. Açıkçası pek bir şey çıkmamıştı başlarda. Bu arada şunu da belirteyim, kendi profilim baştan aşağı argo içerikli ve ne istediğimi gayet açıkça belirtiyordu.

Neredeyse kocasına yakalanıyorduk

O bakımdan mesaja gelen, neyle karşılaşacağını biliyordu. Yok arkadaş öyle 6 ay sohbet, yok şöyle, yok böyle gelemem valla. Yarrak mı istiyorsun, gel esirgemiyoruz. Yok romantik mi takılacan, o zaman siktir git. Evet böylece bir çok mesaj gelmesine rağmen nerede sik kafa var, gelip buluyordu. Haaa bir de ibneler vardı ki, topunun götüne benden başka kim istiyorsa koysun. Işte bunların arasından . birisi vardı ki başlangıçta bir bokların olacağını sezmiştim sanki. aslı iminde evli bir bayandı.

Tanışma teklifimi kabul eder mahiyette bir cevaptan sonra, geceleri sohbete başladık bu hatunla. Sahi bu arada kamerası da vardı kaltağın, tabi bende de olduğundan ne bokla karşılaştığımızdan en başta emin olabildik bu sayede. hatun profilimden açık sözlü olduğumu görünce hoşuna gitmiş ve teklifime olumlu yanıt vermiş.

Kocası iyi sikemiyormuş

Ilk gün biraz bana kendini anlattı, neler istediğini, kocasının iyi vuramadığından ki bu tabir kendisinindir, deliklerinin sürekli yarrak istediğini falan anlattı. şimdi bundan sonrasını msn diyaloglarından aktarıyorum (isimler, tarihler kaldırılmıştır); cenk: “bak yavrum yarrak istiyorsan bu memlekette bundan başka bir  bok yok ki. çık sokağa 10 metrede bir bi abaza dayansın sana” aslı: “öyle de doğru dürüst adam yok, hanzo dolu ortalık” cenk: “eeee sen ne istiyorsun, yarrak değil mi?” “evet yarrak dolu ama doğru dürüst adam yok” cenk: “hassiktir. ” aslı: “ah ahhh, siktiricem işte arıyorum. Ne o . sen sikmek istemez misin?” cenk: “bakarsın sikerim

adult sex hikayeleriaile içi sexaldatma sex hikayeleriamatör seks hikayelerianal sex hikayeleriensest sexensest sex hikayeerotik hikayelerKocamı Aldatırken Abim Yakaladıporno hikayeseksseks hikayeleriswinger sex hikayeleriyaşanmış sex hikayeleri
Comments (0)
Add Comment
Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.